Samen met de meneer Ronald, de burgemeester en heel veel Zevenaarse mensen heeft de secretaresse wel heel lang gewacht op de komst van Sinterklaas.
Wat is ie mooi, die Sint, en dan zoveel Pieten!
Alles ging dit jaar eigenlijk heel erg goed. Geen pieten zoek geraakt, geen kadootjes vergeten, boot bleef varen. Het ging echt helemaal goed. Ook het logeeradres was voor elkaar gekomen in het Liemers Museum aan de Kerkstraat, waar de mensen ook nog leuke workshops hebben georganiseerd. Echt alles verliep prima!
Toch?
Oh ja, een papiermonster…
Een papiermonster gooide nog enigszins roet in het eten. Het vrat alle inpakpapier op en zo kunnen de Zwarte Pieten natuurlijk niks meer inpakken. Zo kan Sinterklaas geen kadootjes meer uitdelen in een vrolijk gekleurd sinterklaaspapiertje.
Gelukkig kwam het allemaal weer goed. Het papiermonster begon aan de koekjes en de Pieten konden de pakjes inpakken.